Iridium Labs Somatodrol 60caps. Zobacz większe

Iridium Labs Somatodrol 60caps.

30 Przedmioty

Przyśpiesza budowę masy mięśniowej, stymuluje produkcję testosteronu i hormonu wzrostu (HGH), przyśpiesza budowę muskulatury, wspomaga szybką regenerację potreningową.

Więcej szczegółów

75,00 zł brutto

Więcej informacji

Somatodrol to suplement dla sportowców przyśpieszający budowę masy mięśniowej, stymuluje produkcję testosteronu i hormonu wzrostu (HGH), przyśpiesza budowę muskulatury, następuje szybka regeneracja potreningowa. Suplement diety zawiera specjalną formułę GRTH Factor w skład której wchodzi beta-alnina i arginina pieprz Cayenne, guarana i witamina B12, co powoduje zwiększenie produkcji testosteronu i HGH, przyśpieszenie wzrostu mięśni oraz regeneracja organizmu po wysiłku fizycznym.

Musisz wiedzieć że każdy z nas, ma inny poziom HGH - naturalny hormon wzrostu (HGH – Human Growth Hormone), zwany także somatotropiną (STH), produkowany jest przez przysadkę mózgową i testosteronu. Gdy zależy nam na sportowej sylwetce wtedy ich poziom powinien być jak najwyższy. Możemy to osiągnąć włączając do treningu sterydy anaboliczne, których sprzedaż w Polsce jest dostępna wyłącznie na receptę, i jak pokazują badania naukowe nie są całkowicie bezpieczne, lub spróbować podnieść ich poziom w sposób całkowicie naturalny. Taką możliwość daje Somatodrol. To całkowicie bezpieczna formuła i prosta w użyciu, suplement powoduje nie tylko pobudzenie produkcji hormonu wzrostu i testosteronu, ale również przyrost mięśni z jednoczesnym spalaniem tkanki tłuszczowej, dzięki czemu uzyskanie odpowiednio wyrzeźbionej sylwetki jest o wiele łatwiejsze.

Dawkowanie

1-2 kapsułki dwa razy na dobę, popijając dużą ilością wody. 
1 opakowanie 60 kapsułek

 

GRTH Factor 700 mg

Beta-alanine 400 mg
AAKG (Arginine alpha ketoglutarate) 300 mg
TST Factor 208.22 mg
DAA (D-aspartic acid) 200 mg
Zinc oxide 8.22 mg

 

Fat Reduction Matrix 173.58 mg

Cayenne pepper 4:1 90 mg
Guarana 46 mg
Caffeine anhydrous 30 mg
Niction acid 6.06 mg
Vitamin B6 0.62 mg
Vitamin B12 0.9 mg