Wyprzedaż! NUTREND FLEXIT GOLD DRINK 400G Zobacz większe

NUTREND FLEXIT GOLD DRINK 400G

9993

53 Przedmioty

Preparat Flexit gold drink to ulepszona wersja innego produktu marki Nutrend- Flexit drink. Oprócz znanych składników wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu kostno-stawowego, takich jak siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan (MSM) czy kwas hialuronowy.

Więcej szczegółów

49,00 zł brutto

Więcej informacji

Wymienione składniki niewątpliwie wzbogacają podstawową formułę preparatu, a ponadto wnoszą cenne, dodatkowe właściwości, które mogą przyczynić się do polepszenia jakości życia osób zmagających się z problemami układu kostno-stawowego. Warto nadmienić, że preparaty należące do serii Flexit Drink są jednymi z najchętniej wybieranych preparatów marki Nutrend, a większość osób odczuwa pozytywne rezultaty ich suplementacji.

Zastosowanie Flexit gold drink

  • Flexit gold drink marki Nutrend, który został stworzony z myślą o osobach potrzebujących wsparcia z uwagi na wzmożoną aktywność fizyczną, intensywne treningi oraz duże przeciążenia wynikające m.in. ze specyfiki pracy zawodowej.
  • Flexit gold drink jest również dedykowany osobom cierpiącym z powodu choroby zwyrodnieniowej stawów czy z powodu przewlekłych bólów w obrębie układu kostno-stawowego, a także rekonwalescentom powracającym do zdrowia po kontuzjach i urazach układu ruchu.
  • Sprawdzi się u także osób narażonych na niszczenie chrząstki stawowej z uwagi na istniejące wady postawy, schorzenia metaboliczne m.in. w postaci nadwagi czy otyłości, choroby endokrynologiczne np. akromegalię czy defekty genetyczne (wrodzone dysplazje stawów), a także wiek (osoby w podeszłym wieku) oraz płeć (bardziej narażone są j kobiety).
  • Preparat Flexit gold drink może być również suplementowany u osób narażonych na niedobory ważnych składników pokarmowych takich jak witaminy D i B6

Zalety Flexit gold drink

  • Ten preparat marki Nutrend to produkt najwyższej jakości, o starannie dobranej i bogatej kompozycji składników wspierających właściwe funkcjonowanie układu kostno-stawowego i układu ruchu. W swoim składzie zawiera m.in. siarczan chondroityny, siarczan glukozaminy, metylosulfonylometan (MSM) czy witaminę C.
  • Preparat zawiera również peptydy kolagenu rybiego, które stymulują syntezę kolagenu. Sprzyja to zwiększeniu wytrzymałości układu ruchu, a dodatkowo odgrywa istotną rolę w procesach regeneracyjnych m.in. w obrębie zniszczonych chrząstek stawowych. Drugim składnikiem jest ekstrakt z Boswellia o silnie przeciwzapalnych właściwościach.
  • Flexit gold drink dodatkowo uzupełnia podstawową dietę w najbardziej potrzebne składniki pokarmowe, w tym witaminę D3,
  • Łatwe suplementowanie preparatu- rozpuszczenie porcji produktu w szklance wody.
  • Preparat nie zawiera sztucznych barwników, jest pozbawiony glutenu, a dodatkowo jest dostępny w trzech wersjach smakowych do wyboru (pomarańcza, gruszka, czarna porzeczka).