FITNESS AHUTORITY Levro Whey Supreme 2270g Zobacz większe

FITNESS AHUTORITY Levro Whey Supreme 2270g

6 Przedmioty

Kevin Levrone Levro Whey Supreme to odżywka białkowa zawierająca najwyższej jakości koncentrat białka serwatki, szybkowchłanialne białko idealne do stosowania po treningu.

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

Więcej informacji

KEVIN LEVRONE Levro Whey Supreme

100% białka serwatki w pysznych smakach. Kevin Levrone Levro Whey Supreme to odżywka białkowa zawierająca najwyższej jakości koncentrat białka serwatki, szybkowchłanialne białko idealne do stosowania po treningu.

Charakterystyka wysokobiałkowej odżywki Kevin Levrone Levro Whey Supreme.

LevroWheySupreme to proszek do przygotowania pysznego napoju białkowego otrzymywany z najlepszej jakości koncentratu białka serwatkowego, polecany jako uzupełnienie codziennej diety w pełnowartościowe białko każdego człowieka, a szczególnie dla osób aktywnych fizycznie w celu wspomagania treningów profesjonalnych sportowców i amatorów. Z każdą porcją 30 g dostarczamy do organizmu 23,5 g białka, które przyczynia się do wzrostu i pomaga w utrzymaniu masy mięśniowej, oraz pomaga w utrzymaniu zdrowych kości. Ponadto każda porcja dostarcza 5 g aminokwasów o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (BCAA) oraz 4 g L-glutaminy, które są cenionymi i pożądanymi aminokwasami w diecie intensywnie trenujących sportowców. LevroWheySupreme to podstawowe narzędzie do budowania masy mięśniowej dla każdego sportowca. Potężne budowle zaczyna się od stawiania solidnych fundamentów, nie inaczej jest z ciałem. Zadbaj o dobrej jakości fundament diety. Sięgnij po koncentrat białka serwatkowego LevroWheySupreme!

Zalety preparatu białkowego Kevin Levrone LevroWheySupreme:

  • 100% białka serwatki w formie koncentratu,
  • najwyższa jakość surowców,
  • odżywka przygotowana przez kulturystę dla kulturystów,
  • ma działanie anaboliczne,
  • przyspiesza przemianę materii,
  • niska zawartość tłuszczy i węglowodanów,
  • świetne smaki.

Kevin Levrone Signature Series – suplementy dzięki którym staniecie się lepszymi sportowcami i odniesiecie sukcesy w kulturystyce.

The Levrone Signature Series, to marka rewolucyjnych produktów, które Kevin Levrone przygotował specjalnie z myślą o Was. Najwyższa jakość produktów, najlepsza, sprawdzona technologia i to, że zostały przygotowane przez kulturystę, czyni linię Levrone Signature Series zupełnie wyjątkową na nasyconym już rynku suplementów diety. Kevin Levrone: "Kocham kulturystykę i nic nie daje mi takiej satysfakcji jak wspieranie innych ludzi w osiąganiu wyznaczanych celów. Zawsze inspirowali mnie najlepsi i dzięki nim dotarłem na szczyt zawodowej kulturystyki. Teraz nadszedł czas, żebym podzielił się z Wami swoim doświadczeniem, mądrością i pasją do budowy idealnej sylwetki."

Zapoznaj się z pełną ofertą wysokiej jakości odżywek dla kulturystów marki Kevin Levrone sygnowanych przez znanego, profesionalnego, amerykańskiego kulturystę Kevina Levrone.

Producent wysokiej jakości białka serwatki w pysznych smakach Levro Whey Supreme:
Kevin Levrone

Zobacz także naszą ofertę na odżywki białkowe zawierające czysty koncentrat białka serwatkowego, szybkowchłanialny, idealny do stosowania w porze okołotreningowej.