SPORT DEFINITION That's The Whey 700g Zobacz większe

SPORT DEFINITION That's The Whey 700g

40 Przedmioty

Koncentrat białka serwatki + izolat białka serwatki. 100% wysokiej jakości białka serwatkowego - szybko działające proteiny, doskonałe do stosowania po treningu.

Więcej szczegółów

57,00 zł brutto

Więcej informacji

SportDefinition That's The Whey jest wysokiej klasy odżywką białkową bazującą na koncentracie oraz izolacie białka serwatki (WPC + WPI), która od kilku miesięcy wzbudza zainteresowanie na rynku suplementów. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji spróbować tego produktu, warto się rozejrzeć i zaopatrzyć w próbki w różnych wariantach smakowych. W zależności od smaku zawartość procentowa białka może się minimalnie różnić, jednak utrzymuje się ona w okolicach 76% (70% dla smaku czekoladowego), co jest dobrym wynikiem patrząc na skład jak i cenę końcowego produktu. Trudno aktualnie o smaczniejszą odżywkę białkową, z podobną zawartością białka i o tak dobrej rozpuszczalności. Oczywiście o smakach i gustach nie należy dyskutować. W celu zaspokojenia potrzeb wszystkich Konsumentów w ofercie znajduje się wiele kompozycji smakowych, jednak w dalszym ciągu pojawiają się nowe.

SportDefinition That's The Whey to wyśmienity smak, dobry skład oraz rozpuszczalność!

SportDefinition That's The Whey jest kwintesencją wszystkich najlepszych cech dobrze zaprojektowanej odżywki: pewny skład o wysokiej koncentracji białka, znakomity smak i rozpuszczalność – wszystko to w adekwatnej cenie. Uzupełnienie diety przy pomocy tego produktu jest bardzo dobrym wyborem ze względu na aminogram pochodzący z koncentratu oraz izolatu białka serwatki. Istotnym parametrem odżywki jest jej wysoka wartość biologiczna oraz krótki czas potrzebny na jej przyswojenie. Odpowiednie proporcje aminokwasów są decydujące w odpowiednim zaopatrzeniu Waszego organizmu w wysokiej jakości cegiełki do budowy przyszłej muskulatury. Wysoka zawartość aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz EAA pomaga w ograniczeniu katabolizmu mięśniowego oraz w zachowaniu dodatniego bilansu azotowego, który jest bardzo istotny dla zachodzenia procesów anabolicznych. Innymi słowy: odpowiednia ilość składników odżywczych jest niezbędna do szybkich przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej.

W tej rewelacyjnej odżywce białkowej znajdziecie dużą ilość glutaminy, której właściwości są często niedoceniane. Wykazuje ona duży potencjał antykataboliczny, wspiera odporność organizmu ograniczając ryzyko infekcji. Wsparcie układu immunologicznego jest dużą zaletą dla profesjonalnych sportowców z prostego powodu – brak chorób jest równoznaczny z brakiem problemów z utrzymaniem rygoru treningowego jak i diety. Każdy jest świadomy, że podstawy muszą być zachowane by móc cieszyć się z osiąganych wyników sportowych.

  • Dla porównania, warto spojrzeć na wartość biologiczną (BV) najpopularniejszych źródeł białka. Koncentrat oraz izolat białek serwatki należą do najlepszych, nie tylko dla profesjonalnych sportowców ale dla każdego.
  • WPI (izolat białek serwatki) – BV = 159
  • WPC (koncentrat białek serwatki) – BV = 104
  • albumina jajeczna – BV = 100
  • białko wołowe – BV = 80
  • białko sojowe – BV = 74
  • białko pszenne – BV = 54

Białka serwatki wykorzystywane w SportDefinition That's The Whey to tak zwane „białka kompletne”. Oznacza to, że zawierają wszystkie aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu oraz jego rozwoju. Dodatkowo przyjmując ten rodzaj białka nie wprowadzicie do organizmu dużych ilości tłuszczu i cholesterolu, jak ma to miejsce w przypadku np. białka jaja kurzego.

Odchudzanie z białkiem That's the Whey

Suplementacja SportDefinition That's The Whey może także skutecznie ułatwić odchudzanie, z prostego powodu – podnosi metabolizm. Można by zadać pytanie jak to możliwe, żeby białko miało taki wpływ na organizm? Jest to jednak prawda, a wynika z prostej matematyki: by strawić 1g białka potrzebne jest więcej energii niż powstaje w wyniku tego procesu. Właśnie ten deficyt kaloryczny przekłada się na podniesienie ogólnego metabolizmu organizmu. Nie jest to jednak spalacz tłuszczu, tak więc warto o tym pamiętać.

SportDefinition That's The Whey - pochodzenie surowca

SportDefinition That's The Whey powstaje przy wykorzystaniu surowca najwyższej jakości, który pochodzi od największego światowego producenta z Nowej Zelandii jakim jest Fonterra®. Jest to pewne źródło gwarantujące znakomitą jakość i pewność składu produktów.

Grupa Fonterra® to szereg firm zajmujących się przetwórstwem mleka. W procesie produkcyjnym wykorzystywane są najnowsze zdobycze nauki i techniki. W związku z tym dostarczają wysokiej klasy koncentraty oraz izolaty białek serwatki. Spółki wchodzące w skład tego giganta znajdują się w wielu państwach na świecie (w tym momencie ich produkty można znaleźć w przeszło 100 krajach).

Koncentrat oraz izolat białek serwatki uzyskiwane są w procesie zaawansowanej niskotemperaturowej mikrofiltracji, ultrafiltracji oraz diafiltracji. Dzięki tym zabiegom białka zachowują swoje struktury (nie ulegają denaturacji), w tym nie dochodzi do ograniczenia ilości glikomakropeptydów w otrzymywanym surowcu. Mają one zdolność hamowania rotawirusów, odpowiedzialnych między innymi za biegunki. Mają one również korzystny wpływ przy leczeniu chorób przewodu żołądkowo-jelitowego. Nie należy jednak traktować białka jako lekarstwa.

W swoich zakładach Fonterra® wykorzystuje najlepsze technologie, dzięki czemu jest w stanie dostarczać swoim Klientom najlepszy możliwy produkt. Na sukces grupy pracuje już przeszło 16000 pracowników na całym świecie. Jest to potężna korporacja, której zasoby są olbrzymie, a potencjał przetwórczy jest w stanie zaspokoić duży procent zapotrzebowania na rynku światowym. Efektem współpracy z tą firmą jest między innymi odżywka białkowa SportDefinition That's The Whey.

Nowości i promocje! Zobacz tanie odżywki i bardzo dobre jakościowo suplementy diety polskiej marki SportDefinition, wytwórcy dobrej jakości odżywek dla sportowców i kulturystów oraz najlepsze preparaty na odchudzanie.

Producent wysokobiałkowej odżywki dla sportowców opartej o serwatkę:
SportDefinition

Promocje i wyprzedaż odżywek w kategorii: serwatka WPC - najlepsze białko potreningowe! Białka serwatki to bardzo łatwo przyswajalne proteiny - doskonałe w okresie budowania masy mięśniowej, ale również podczas redukcji tkanki tłuszczowej.