Kreatyny Jest 8 produktów.

Podkategorie

 • Monohydrat kreatyny

  Mianem monohydratu kreatyny określa się konglomerat cząsteczki wody i kreatyny. Produkt ten jest jedną z najbardziej popularnych i powszechnych form kreatyny na świecie. Od wielu lat i z powodzeniem jest stosowany w sportowej suplementacji. Preparat ten jednocześnie wiąże i zatrzymuje wodę w komórkach.

 • Jabłczan kreatyny

  Mianem jabłczanu określa się suplement będący połączeniem kreatyny z kwasem jabłkowym. Stosunek obu substancji wynosi 1:3. Omawiana forma kreatyny cechuje się stabilniejszą strukturą od wcześniej opisy-wanego monohydratu. Uwarunkowane jest to większą odpornością na enzymy żołądkowe. Jabłczan kreatyny bardzo często występuje na rynku pod takimi nazwami jak tri-creatine malate, TCM, di-creatine malate.

 • Chlorowodorek kreatyny

  Chlorowodorek Kreatyny w porównaniu do monohydratu jest bardziej stabilny (nie ulega szybkiemu rozkładowi do kreatyniny), co powoduje że większa dawka kreatyny magazynowana jest w mięśniach. Dzięki lepszemu wchłanianiu i większej stabilności, dawki chlorowodorku kreatyny mogą być mniejsze niż tradycyjnego monohydratu. Chlorowodorek kreatyny wchłania się 70% lepiej niż zwykła kreatyna.

 • Stacki kreatynowe

  Stacki kreatynowe to preparaty cechujące się zawartością różnych form kreatyn. Takie suplementy przedtreningowe wykazują większe działanie anaboliczne niż monopreparaty. Oprócz kreatyn, które stanowią formę tych preparatów, w składzie mogą znaleźć się także inne substancje takie jak witaminy i minerały, ale też wiele innych.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów